Tulipan Marzec
Bez kategorii

TOP 10 produktów na marzec

Mówi się „W marcu jak w garncu” – bo miesiąc ten zwykle przynosi bardzo kapryśna pogodę. Czasem poprószy śnieg, zaraz się przejaśni i zrobi się słonecznie, by znów niespodziewanie spadł deszcz. My jednak nie dajemy się zmiennej aurze, bo przed nami przyjemne dni, które wniosą w nasze życie dużo radości. W końcu 20 marca przypada prawdziwy początek wiosny!

Zespół Alleceny.pl wybrał dla Was dziesiątkę atrakcyjnych cenowo produktów, które pomogą Wam pewnie i radośnie wkroczyć w najlepszą porę roku.

Dzień Czystego Stołu

Połączenie tego,  co gotujecie z odpowiednią aranżacją waszego stołu stworzy całość, która pozytywnie wpłynie na samopoczucie Wasze i domowników. Jeśli boicie się kolorów wybierzcie zastawę, obrus oraz dodatki w klasycznej bieli, emanującej spokojem i elegancją. Badania wskazują, że dobrym wyborem jest zieleń kojarząca się z witalnością i  zdrowiem. 6 marca obchodzimy Dzień Czystego Stołu i może być to dla nas idealna okazja, by przyjrzeć się w jakich warunkach spożywamy posiłki każdego dnia.

Dzień Kobiet

Romantyczna kolacja, seans w kinie, a może po prostu chwila czasu dla siebie w zaciszu domowego ogniska? Dzień Kobiet to idealna okazja, by zrobić przyjemność ukochanym kobietom (nie tylko swojej partnerce, ale również mamie, siostrze i córce) i sprawić, by poczuły się wyjątkowo. Kwiaty, czekoladki, perfumy to idealne upominki, z których ucieszy się każda kobieta.

Dzień Mężczyzny

W Polsce Dzień mężczyzn nie cieszy się dużą popularnością. Nie mniej jednak może być to doskonała okazja do tego, by złożyć życzenia ukochanemu i wręczyć mu mały upominek. Perfumy są zawsze dobrym pomysłem.

Dzień Świętego Patryka

17 marca obchodzimy Dzień Świętego Patryka, Patrona Irlandii. Tradycją w ten dzień jest noszenie zielonych ubrań, bo to właśnie zieleń jest odcieniem narodowym, obrazującym krajobraz wyspy i związanym z koniczyną. W Polsce w Dzień Świętego Patryka idziemy ze znajomymi do pubu i pijemy ciemne piwo Guinness. Jest to piwo produkowane na bazie 4 składników: jęczmienia, wody, chmielu i drożdży.

 

Światowy Dzień Sushi

Sushi to potrawa, która podbiła serca smakoszy na całym świecie. Jeśli marzy Ci się prawdziwa uczta sushi, a jeszcze nie zacząłeś swej przygody z przygotowywaniem zdrowego zestawu – zestaw zawierający wszystkie potrzebne produkty do samodzielnego przygotowania w  domu jest idealny dla Ciebie. Dzięki niemu można już stworzyć praktycznie każdy rodzaj sushi spotykany w sushi barach.

Międzynarodowy Dzień Szpinaku

Szpinak był dla wielu osób zmorą dzieciństwa. Na szczęście dziś potrafimy go dobrze przyrządzić Badania potwierdzają, że liście szpinaku wykazują właściwości antynowotworowe i chronią przed miażdżycą.

 

Wszystkim naszym czytelnikom życzymy dobrego miesiąca! Nie dajcie się zmiennemu nastrojowi i aurze – „bo marzec plecie, bo przeplata trochę zimy troche lata!”.

 

 

Copyright © 2010-2017 Alleceny. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl