Promocje

Nowe sieci w serwisie Alleceny.pl

Serwis Alleceny.pl umożliwia konsumentom porównanie cen produktów, które są aktualnie w promocji zarówno w sieciach stacjonarnych, jak i sklepach internetowych. Do tej pory platforma skupiała się wyłącznie na produktach codziennego użytku tj. żywność, suplementy diety, chemia gospodarcza, alkohol i kosmetyki. W lutym 2017 roku wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników oferta serwisu została poszerzona o tzw. promocje przemysłowe.

W tym miesiącu w naszym serwisie pojawiły się gazetki promocyjne sieci Media ExpertEuro RTVObi, Castormana, Jula i Leroy Merlin. Dzięki nowej funkcjonalności możecie przejrzeć gazetki i zobaczyć, jak kształtują się ceny promocyjne na produkty z innych segmentów m.in  elektronicznego, gospodarstwa domowego i budowlanego.

Media Expert

Media Expert jest największą siecią elektromarketów w Polsce – w skład sieci wchodzi 423 elektromarketów w 352 miastach na terenie całego kraju. Marka jest obecna na rynku od 2002 r. Sieć zatrudnia ok. 7,5 tys. pracowników. Elektromarkety Media Expert oferują najnowsze produkty segmentu RTV i AGD, a także laptopy, tablety, smartfony i sprzęt fotograficzny. W wybranych elektromarketach dostępne są również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów.

>> Zapoznaj się z najnowszą gazetką promocyjną

OBI

OBI to niekwestionowany lider rynku artykułów budowlanych, a sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług. Market OBI pomaga Klientom w realizacji marzeń o wybudowaniu i urządzeniu domu, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda. Dlatego oferta to ponad kilkadziesiąt tysięcy artykułów, które mogą być pomocne przy budowie, remoncie, czy urządzaniu domu i ogrodu. Markety OBI to także inspiracje i fachowe doradztwo.

>> Zapoznaj się z najnowszą gazetką promocyjną

Euro RTV

TV Euro AGD jest pierwszą polską firmą działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Od lat RTV Euro AGD sprzedaje najwięcej produktów RTV i AGD w Polsce oraz stara się zapewnić Klientom szeroką ofertę sprzętu wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach, wspartą fachową obsługą oraz poradą. RTV Euro AGD dba o wygodę Klienta oferując również wiele usług związanych z zamawianym sprzętem, raty 0% itp. Dokonanie zakupu w sieci jest także możliwe przez telefon lub przez sklep internetowy www.euro.com.pl.

>> Zapoznaj się z najnowszą gazetką promocyjną

Jula

Jula to sieć multimarketów oferująca swoim Klientom unikalny zestaw 13 000 wyselekcjonowanych artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze, a także ułatwiających codzienne czynności. Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość.

>> Zapoznaj się z najnowszą gazetką promocyjną

Leroy Merlin

Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działała 55 sklepów. Misją Leroy Merlin jest przyczynianie się do polepszania warunków mieszkaniowych oraz komfortu życia mieszkańców.W myśl tej filozofii sklepy Leroy Merlin to miejsca, w których każdy znajdzie produkty i porady dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań, gdzie dzięki odpowiednio dobranym produktom może realizować swoje marzenia o profesjonalnie zbudowanym i gustownie urządzonym domu, mieszkaniu i ogrodzie.

>> Zapoznaj się z najnowszą gazetką promocyjną

castorama

Największa w Polsce sieć sklepów w branży budowlanej Castorama –  w jednym miejscu wszystko, co potrzebne dla domu, jego budowy i ogrodu.

>> Zapoznaj się z najnowszą gazetką promocyjną

 

Copyright © 2010-2017 Alleceny. Wszystkie prawa zastrzeżone.