Bez kategorii

Canangan – karma dla psa i kota bez GMO

Karma „od pierwszych dni aż do dorosłego zwierzaka” – to własnie oferuje firma Canagan. To karma bez zbóż, która odpowiada naturalnym potrzebom żywieniowym psa i kota. Dla mięsożerców oznacza to dużo mięsa i mało węglowodanów.

 

Jedna karma od szczeniaka do dorosłego psa

Współczesne karmy dla psów bardzo często nie spełniają wymogów. Producenci stosują tanie składniki roślinne (zboża), posiadające minimalne wartości odżywcze. Karmy są przeładowane węglowodanami. Niestety dla mięsożerców karmy z węglowodanami i białkiem roślinnym to karmy niezdrowe.

Sucha karma dla psa

Dietetycy opracowujący karmę Canagan, dokładnie przeanalizowali potrzeby pokarmowe psów i kotów, aby stworzyć karmę, która będzie naśladować dietę psich i kocich praprzodków, oraz ich pobratyńców żyjących współcześnie w środowisku naturalnym. Canagan zapewnia zbilansowane proporcje białka, mięsa i tłuszczu w stosunku do węglowodanów oraz bardzo wysoką zawartość mięsa, która sięga do 65%. Canagan to wspaniała karma pozostająca w bardzo bliskim związku z biologicznym zapotrzebowaniem kotów i psów na składniki odżywcze. To najodpowiedniejsza dieta dla naszych psów czy kotów.

Sucha karma dla kota

Dlaczego karma bez zboża?

Zboża, zawarte nawet w tych uznanych, drogich karmach, są często przyczyną alergii u psów i kotów, często mylonych przez nas jako uczulenie np. na kurczaka. Zboża podrażniają żołądek, powodują swędzenie, łuszczenie się naskórka i wypadanie sierści. Nawet jeśli twój pupil nie cierpi na żadną alergię, to zboża nie zawierają praktycznie żadnych wartości odżywczych, mimo to znajdują się w większości karm dla zwierząt. W karmie Canagan nie znajdziecie zboża pod żadną postacią, żadnych tanich i bezwartościowych wypełniaczy takich jak np. kukurydza, pszenica, jęczmień czy soja. Psy i koty, jak wszystkie zwierzęta mięsożerne są biologicznie nieprzystosowane do trawienia zbóż wymienionych powyżej. Mają krótki przewód pokarmowy, w którym na dodatek nie odbywają się procesy trawienne, a ślina pozbawiona jest enzymu zwanego amylazą, który pozwala na trawienie tych pełnych w skrobię węglowodanów.

Puszki dla psów i kotów

Co więcej warto wiedzieć:

  • Składniki karmy spełniają normy HUMAN GRADE
  • Produkty Canagan nie zawierają składników genetycznie modyfikowanych (GMO) i hormonów wzrostu
  • Produkty Canagan są naturalnie konserwowane przy użyciu wymieszanych tokoferoli (witamin E)
  • Karma Canagan jest paletą niesamowitych smaków dla nawet najbardziej wybrednych psów i kotów. Wysoka jakość smaku w karmach Canagan (zastosowanie dużej ilości świeżego mięsa) oznacza że nie potrzeba sztucznych dodatków smakowych
  • Zwierząt nie interesują wymyślne kolory które zostają dodane tylko po to żeby uczynić produkt bardziej interesującym dla właściciela – dodawanie barwników nie przynosi jakiejkolwiek korzyści naszemu pupilowi.

 

Copyright © 2010-2017 Alleceny. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl