E-Zakupy

Witamy nowy e-sklep – Jawo2008

Witamy w serwisie Alleceny.pl nowy esklep – Jawo2008.pl.

Możecie tam kupić produkty zdrowej żywności najwyższej jakości z najniższymi cenami. Moda na zdrową żywność, to najlepsze co mogło nas spotkać w ostaniach czasach. Asortyment proponowany przez sklep Jawo, pomoże na zamienienie starych nawyków żywieniowych na zdrowe i naturalne produkty.

sklepie znajde się wiele zdrowszych zamienników produktów codziennego użytku na przykład: niskokaloryczny Ksylitol lub Erytrol, który śmiało możemy użyć zamiast białego cukru.

Z kolei zmiana białej soli kuchennej na różową sól himalajską z pewnością uzupełni w  organizmie cenne minerały i pierwiastki jakie w sobie posiada. Zmiana zwykłej żelatyny? Agar-agar na pewno spełni te oczekiwania!

Produkty superfood objęte mianem super żywności ze względu na ich bogate wartości odżywcze i witaminy, które w nich znajdziemy to między innymi jagody goji – dodatek do codziennego musli lub jogurtu czy komose ryżowa jako zamiennik kaszy czy ryżu. Z kolei o właściwościach nasion chia możesz poczytać we wpisie na naszym blogu.

Zmiana zwykłego oleju rzepakowego na inny? Bogactwem kwasów tłuszczowych jest na pewno olej kokosowy a już w szczególności olej kokosowy nierafinowany o smaku i zapachu kokosa, użyć go możesz do wypieków, smażenia, czy nawet kosmetycznie! A dla osób chcących używać go na co dzień nie chcących zmiany smaku potraw polecany jest  olej kokosowy rafinowany. Przyprawy bez konserwantów, mieszanki przyprawowe jedno lub wieloskładnikowe, do dań mięsnych czy wegetariańskich, przyprawy do każdej potrawy! Od aromatycznego cynamonu mielonego przez ostre chilli, pieprz czarny ziarnisty po przyprawę do kurczaka.

Copyright © 2010-2017 Alleceny. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl